Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE LAPTOP LENOVO G 570

Număr anunț
DA21696336
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA PRAHOVA (CUI 12402290)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
08.11.2018 14:42
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.