Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE MENTENANTA SI INTRETINERE INFRASTRUCTURA IT SI SITE WEB

Număr anunț
DA21694844
Autoritate contractantă
Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.067,23 RON
Valoare atribuită
8.067,23 RON
Data publicării
08.11.2018 13:45
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.067,23 RON

din 8.067,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.