Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie produse agroalimentare

Număr anunț
DA21687246
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "PRIMAVARA (CUI 3228691)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,87 RON
Valoare atribuită
275,87 RON
Data publicării
08.11.2018 08:48
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,87 RON

din 275,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.