Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAC PELETI 100% FAG 15 KG CAT. A1

Număr anunț
DA21693618
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA (CUI 14079625)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.541,60 RON
Valoare atribuită
4.541,60 RON
Data publicării
08.11.2018 12:49
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.541,60 RON

din 4.541,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.