Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVABILA EXTERIOR 15 L CASABELLA

Număr anunț
DA21337381
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.049,90 RON
Valoare atribuită
1.049,90 RON
Data publicării
28.09.2018 13:16
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.049,90 RON

din 1.049,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.