Număr anunț
DA21386337
Autoritate contractantă
UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
Cod CPV
32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.750 RON
Valoare atribuită
10.750 RON
Data publicării
04.10.2018 11:02
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.750 RON

din 10.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.