Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj robinet hidrant

Număr anunț
DA21380773
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654 RON
Valoare atribuită
654 RON
Data publicării
03.10.2018 15:44
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654 RON

din 654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.