Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem calcul All In One 23.8" CPU i5/RAM 8GB/HDD 1TB/Wifi a/b/g/n/ac/Tastatura/Mouse

Număr anunț
DA21697022
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Cresterea Bovinelor Dancu (CUI RO14926444)
Furnizor / câștigător
DIACONU M GABRIEL (CUI 26409956)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.850 RON
Valoare atribuită
14.850 RON
Data publicării
08.11.2018 15:08
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.850 RON

din 14.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.