Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii drumuri afectate de calamitatile naturale

Număr anunț
DA21689048
Autoritate contractantă
COMUNA RAMNA (CONSILIUL LOCAL RAMNA JUD. CARAS-SEVERIN) (CUI 3227599)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI RO26291604)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.600 RON
Valoare atribuită
153.600 RON
Data publicării
08.11.2018 10:07
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153.600 RON

din 153.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.