Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA21928911
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,78 RON
Valoare atribuită
552,78 RON
Data publicării
03.12.2018 20:47
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 19:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,78 RON

din 552,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.