Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRĂRI DE REPARAȚII DE TROTUARE
- Număr anunț
- DA21358422
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Furnizor / câștigător
- FINATTI S.R.L. (CUI RO2649030)
- Cod CPV
- 45432112-2 · Pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.098,88 RON
- Valoare atribuită
- 102.098,88 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 10:23
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102.098,88 RON
din 102.098,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro