Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare si revizie instalatie termica (punct termic)

Număr anunț
DA21388900
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Furnizor / câștigător
GD TOTAL PROMPT INSTAL SRL (CUI 22029814)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.200 RON
Valoare atribuită
28.200 RON
Data publicării
04.10.2018 12:42
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.200 RON

din 28.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.