Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPA DEZOSATA TINERET BOVINA REF

Număr anunț
DA21702459
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.40 (CUI 29170992)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15111200-1 · Carne de manzat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,12 RON
Valoare atribuită
165,12 RON
Data publicării
09.11.2018 10:45
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,12 RON

din 165,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.