Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instruiri periodice in domeniul prevenirii si stingerii incendiilor

Număr anunț
DA21694473
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
66515100-4 · Servicii de asigurare impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585 RON
Valoare atribuită
585 RON
Data publicării
08.11.2018 13:28
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585 RON

din 585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.