Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de formare profesionala - IGIENA

Număr anunț
DA21339748
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 (CUI 29368915)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA PENTRU FORMARE PROFESIONALA SI INVATAMANT PREUNIVERSITAR - VIITOR (CUI 17862612)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
28.09.2018 15:04
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.