Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elaborare documentatie tehnica necesara in vederea executarii lucrarilor de intretinere
- Număr anunț
- DA21360932
- Autoritate contractantă
- Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
- Furnizor / câștigător
- VLADIA PREST SRL (CUI RO14566027)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 11:44
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro