Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iluminat festiv de sarbatori

Număr anunț
DA21682831
Autoritate contractantă
COMUNA GLIMBOCA (CUI 3227408)
Furnizor / câștigător
MIT OFFICE SIBIU SRL (CUI RO35622030)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.525 RON
Valoare atribuită
7.525 RON
Data publicării
07.11.2018 14:07
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.525 RON

din 7.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.