- Număr anunț
- DA21915641
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
- Furnizor / câștigător
- MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,57 RON
- Valoare atribuită
- 379,57 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:00
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,57 RON
din 379,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro