Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale ortopedice trilaminate fara pudra-nr.7/ 7,5/ 8

Număr anunț
DA35378173
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
18424500-2 · Manusi lungi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.566 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566 RON