Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 19,1% sub estimat

paine grau intreg 500 gr brasov

Număr anunț
DA21699940
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR 23 (CUI 29379086)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590,40 RON
Valoare atribuită
477,65 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 09:11
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

477,65 RON

din 590,40 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 112,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.