Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE, DRUM, CILINDRI

Număr anunț
DA21386147
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504,07 RON
Valoare atribuită
1.504,07 RON
Data publicării
04.10.2018 10:55
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.504,07 RON

din 1.504,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.