Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse calculator + monitor
- Număr anunț
- DA21381102
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDEȚEAN GORJ (CUI 4246327)
- Furnizor / câștigător
- PRINTECH COMPANY SRL (CUI RO16617933)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,91 RON
- Valoare atribuită
- 2.344,54 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 16:04
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.344,54 RON
din 2.268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro