Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE DE MOBILIER

Număr anunț
DA21929930
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.231,94 RON
Valoare atribuită
4.231,94 RON
Data publicării
04.12.2018 08:45
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.231,94 RON

din 4.231,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.