Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA PE SN4 DE250 B06ML

Număr anunț
DA21702227
Autoritate contractantă
COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI RO5076190)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,16 RON
Valoare atribuită
378,16 RON
Data publicării
09.11.2018 10:37
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,16 RON

din 378,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.