Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Notite autoadezive post-it 76x76 culori intense / pale, 100 file / set B4U
- Număr anunț
- DA21700476
- Autoritate contractantă
- Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22816300-6 · Post-it (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,90 RON
- Valoare atribuită
- 6,90 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 09:34
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6,90 RON
din 6,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro