Ofertă acceptată Cumpărare directă

Insert pensa disectie/Valva multifunctionala 11mm,Valva trocar multifunctionala 6mm

Număr anunț
DA21697066
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.237,20 RON
Valoare atribuită
2.245,30 RON
Data publicării
08.11.2018 15:10
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.245,30 RON

din 2.237,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.