Ofertă acceptată Cumpărare directă

525Bx refulator frunze Husqvarna

Număr anunț
DA21691784
Autoritate contractantă
Serviciul Public-GOSPODARIE COMUNALA BLAJ (CUI RO13947058)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
978,99 RON
Valoare atribuită
978,99 RON
Data publicării
08.11.2018 11:40
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

978,99 RON

din 978,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.