Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENOFER 20MG/ML 5 FIO X 5ML (COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA)

Număr anunț
DA21687619
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,80 RON
Valoare atribuită
244,80 RON
Data publicării
08.11.2018 09:07
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,80 RON

din 244,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.