Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUME POPULARE conform nr. anunț ADV1044452

Număr anunț
DA21700839
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
Furnizor / câștigător
VICTORION LUXURY FASHION SRL (CUI 32905059)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.350 RON
Valoare atribuită
79.350 RON
Data publicării
09.11.2018 09:47
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.350 RON

din 79.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.