Ofertă acceptată Cumpărare directă

CC656AE (901) CARTUS CERNEALA COLOR (360 PAG) ORIGINAL

Număr anunț
DA21698226
Autoritate contractantă
Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
08.11.2018 16:29
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.