Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brother LC3619XLC / M / Y, Ink Cartridge HC Cyan, Magenta, Yellow

Număr anunț
DA21695815
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842 RON
Valoare atribuită
842 RON
Data publicării
08.11.2018 14:24
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842 RON

din 842 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.