Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA21695112
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA, ORASUL BREAZA (CUI 29056158)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.852,46 RON
Valoare atribuită
1.852,46 RON
Data publicării
08.11.2018 13:57
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.852,46 RON

din 1.852,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.