Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta – expert cooptat Comisie de evaluare executie retea apa Corni

Număr anunț
DA21928310
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
FICERAS CONSULTING SRL (CUI 38363704)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
03.12.2018 16:42
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.