Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LENJERIE DE SPITAL
- Număr anunț
- DA21927321
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.750 RON
- Valoare atribuită
- 14.750 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 15:37
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.750 RON
din 14.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro