Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tabla scolara verde creta 120x200 cm

Număr anunț
DA21642084
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,05 RON
Valoare finală
326,05 RON
Data publicării
02.11.2018 13:36
Data finalizării
09.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.