Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistență externă specializată pentru experți nevertebrate acvatice

Număr anunț
DA21328537
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA GREEN PROJECT (CUI 18304398)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.969 RON
Valoare atribuită
64.969 RON
Data publicării
27.09.2018 16:21
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
30.09.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.969 RON

din 64.969 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.