Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie diagrama lunara pentru thermohygrograf S2
- Număr anunț
- DA21692043
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
- Furnizor / câștigător
- DECY IMPEX SRL (CUI RO3341150)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.750 RON
- Valoare atribuită
- 10.750 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:49
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.750 RON
din 10.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro