Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese tractor

Număr anunț
DA21297980
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
REGINA & MARTIN SRL (CUI RO26245063)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,83 RON
Valoare finală
158,83 RON
Data publicării
25.09.2018 13:37
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
30.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.