Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tranpalet electric

Număr anunț
DA21920694
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
STILL MATERIAL HANDLING ROMANIA S.R.L. (CUI 23621570)
Cod CPV
42418900-8 · Utilaje de incarcare sau de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,21 RON
Valoare atribuită
10.504,21 RON
Data publicării
03.12.2018 12:22
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,21 RON

din 10.504,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.