Ofertă refuzată Cumpărare directă

QNAP TS-653B-4G/w/6x3TBHDD

Număr anunț
DA21291350
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Furnizor / câștigător
M.G.T. EDUCATIONAL SRL (CUI RO11005950)
Cod CPV
30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.964 RON
Valoare finală
5.964 RON
Data publicării
25.09.2018 09:48
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
30.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.