Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pixuri si hartie fotocopiator

Număr anunț
DA21290685
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279 RON
Valoare finală
279 RON
Data publicării
25.09.2018 09:22
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
30.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.