Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE ECHIPAMENT PROTECTIE_UNIFORME
- Număr anunț
- DA21914739
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
- Furnizor / câștigător
- FILIP SI COMPANIA S.R.L. (CUI RO2062395)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.640 RON
- Valoare atribuită
- 23.640 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 09:29
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.640 RON
din 23.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro