Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,4% sub estimat
Consumabile vitek
- Număr anunț
- DA21372569
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.891,43 RON
- Valoare atribuită
- 11.250,28 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 10:45
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.250,28 RON
din 11.891,43 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 641,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.