Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lampi si cablu electric 2x1,5

Număr anunț
DA21701313
Autoritate contractantă
COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
Furnizor / câștigător
MAIN CORAMIT SRL (CUI 27426653)
Cod CPV
31321220-0 · Cablu de tensiune medie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.201,65 RON
Valoare atribuită
1.201,65 RON
Data publicării
09.11.2018 10:04
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.201,65 RON

din 1.201,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.