Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANOPERA REPARATIE SI REVIZIE DC-16146

Număr anunț
DA21700723
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.498 RON
Valoare atribuită
1.498 RON
Data publicării
09.11.2018 09:43
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.498 RON

din 1.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.