Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare, instalare si punere in functiune sisteme de supraveghere video( TVCI)

Număr anunț
DA21700412
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION SECURITY SRL (CUI RO29059359)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.341,40 RON
Valoare atribuită
8.341,40 RON
Data publicării
09.11.2018 09:31
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.341,40 RON

din 8.341,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.