Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si implementare cerinte Regulament General de Protectia Datelor

Număr anunț
DA21699338
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
ICBC COMPANY SRL (CUI 37960534)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.510 RON
Valoare atribuită
1.510 RON
Data publicării
09.11.2018 08:38
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.510 RON

din 1.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.