Ofertă acceptată Cumpărare directă

termos

Număr anunț
DA21696771
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC "ELIE RADU", MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI RO2842919)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,64 RON
Valoare atribuită
233,64 RON
Data publicării
08.11.2018 14:58
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,64 RON

din 233,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.