Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii pentru laminare

Număr anunț
DA21695664
Autoritate contractantă
Regia Nationala a Padurilor Romsilva Administratia Parcului National Muntii Macinului R.A. (CUI RO25543282)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528,71 RON
Valoare atribuită
528,71 RON
Data publicării
08.11.2018 14:18
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

528,71 RON

din 528,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.