Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dermatrofin ung x 50gr.(galbenele+vit E+floarea soarelui)
- Număr anunț
- DA21360827
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.750 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 11:41
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro